Andrije Kačića Miošića 1, Bjelovar

+385 43 245 007

VOZILA I INSTRUKTORI

INSTRUKTORI

Naši instruktori su kvalificirani i visoko obrazovani stručnjaci u svome poslu. To nam jamči da će uložiti maksimalan trud kako bi Vas pripremili za upravljanje automobilom, a Vama da pored sebe imate osobu od povjerenja u bilo kojem trenutku.

Instruktori: Branko Lukač, Božidar Radić, Žarko Jandrić

Predavač i stručni voditelj: Branko Lukač, mag.ing.traff.

VOZILA

Vlastite vozačke vještine u autoškoli Signia možete steći vozeći Dacia Sandero 1.5 DCI, Renault Captur 1.5 DCI, Volkswagen Polo 1.6 TDI, Kamion DAF LF 45.220. Vozila su nova i idealna za početnike ili sve koji žele izbrusiti svoje vozačke vještine.

Violeta-Purković,-B-kategorija

Branko Lukač, B kategorija

Žarko-Jandrić

Žarko Jandrić, A1,A2,A,B,C,CE kategorija

Božidar-Radić,-B-kategorija

Božidar Radić, B kategorija

Renault-Captur

Renault Captur 1.5 DCI

Branko Lukač - instruktor vožnje - autoškola Signum Garešnica

Volkswagen Polo 1.6 TDI

Dacia-Sandero-1,5

Dacia Sandero 1.5 DCI